Sesje plenerowe

Sesje plenerowe czy to w parku, nad jeziorem, mieście lub gdziekolwiek poza studiem fotograficznym dają nam znacznie więcej możliwości niż sesje w studiu ponieważ mamy znacznie więcej miejsca i duży wybór tego co ma być na drugim planie lub co kochamy robić na zewnątrz. Możemy wykorzystać naturalne tła stworzone przez przyrodę lub wykorzystać miasto, budynki itp. do tego by zdjęcia były bardzo zróżnicowane i naturalne. Na sesję plenerową mogę jechać z Wami gdzie tylko zechcecie. Bardzo zachęcam na sesje nad morzem, w górach, w kraju a nawet za granicą. Kocham podróże tak samo jak fotografowanie więc dystans na zrobienie super sesji plenerowej w szczególnym miejscu nie ma dla mnie znaczenia. Ważne byśmy się przy tym dobrze bawili i pstryknęli świetne foty!

Sesje dziecięce

Często zdarza nam się narzekać, że czas tak szybko ucieka i że nasze dzieci rosną za szybko. Świetną okazją na zatrzymanie tych radosnych ale jakże ulotnych chwil jest sesja fotograficzna naszych pociech. Po latach ze wzruszeniem i uśmiechem możemy powrócić do tych fotografii a i oni sami gdy dorosną będą nam wdzięczni za to, że zrobiliśmy im takie słodkie zdjęcia.

Sesje rodzinne

Czy jest coś w życiu ważniejszego niż rodzina? Według mnie i większości ludzi nie, nie ma nic ważniejszego. Więc zwłaszcza tego typu sesję fotograficzną warto zrobić dla nas samych jak i dla przyszłych pokoleń. Kto nie lubi wracać do tych starych zdjęć swoich rodziców i gdy sami byliśmy młodzi.

Sesje ciążowe

Oczekiwanie na nadejście dziecka to wyjątkowy czas w życiu kobiety i rodziny, który zasługuje na niezapomnianą pamiątkę jaką jest sesja zdjęciowa z brzuszkiem. Zachęcamy do wykonania sesji ciążowej wraz z partnerem lub starszym rodzeństwem gdyż dla wszystkich jest to wyjątkowy okres.

Sesje świąteczne

Czy to Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, jest to na pewno wyjątkowy czas każdego roku. Zwłaszcza gdy jesteśmy rodzicami to wiemy jak bardzo dzieciaki kochają święta i jak bardzo magiczny jest to dla nich czas. Czy miała by to być sesja studyjna czy reportażowa gdy np. ubieramy choinkę, lampki lub stroimy pierniki to na pewno warto uchwycić te cenne chwile.

Sesje buduarowe

Fotograficzna sesja buduarowa to doskonały pomysł na prezent dla partnera, narzeczonego, męża lub po prostu samej siebie. Zdjęcia buduarowe stały się ostatnimi czasy bardzo popularne wśród kobiet. Mają one na celu uwiecznić kobiece piękno w subtelnej i eleganckiej oprawie. Sesje buduarowe odbywają się głownie w prywatnych sypialniach, studio lub w apartamentach hotelowych ale bardzo ciekawe zdjęcia możemy też osiągnąć w plenerze gdzie kobiety pozują do zmysłowych zdjęć.

Sesje glamour

Sesje glamour są skierowane do kobiet i mężczyzn którzy chcą pokazać na zdjęciach swoją atrakcyjność fizyczną i wywołać na nich emocje. Pozy i spojrzenia są kluczowym składnikiem tego rodzaju fotografii. Ważnym także elementem jest wygląd włosów i dobrze wykonany makijaż.

Sesje biznesowe

Chcesz zareklamować i pokazać się z jak najlepszej strony na swojej witrynie internetowej lub mediach społecznościowych? W dzisiejszych czasach i “dobie internetu” dobre zdjęcia profilowe lub biznesowe mogą w znaczący sposób podnieść twoją szansę lub twojej firmy na sukces. Czy to dopiero rozwijasz swój mały biznesik czy już jesteś biznesmenem odnoszącym sukcesy, profesjonalne zdjęcia biznesowe to podstawa.

CENY SESJI PLENEROWYCH:

Pakiet 1 cena: 300 zł
– 20 zdjęć opracowanych graficznie oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze błyszczącym, matowym lub jedwabistym w formacie 15×21,
– czas trwania sesji 1h

Pakiet 2 cena: 400 zł
– 35 zdjęć opracowanych graficznie oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze błyszczącym, matowym lub jedwabistym w formacie 15×21,
– czas trwania sesji do 2h

Pakiet 3 cena: 500 zł
– 50 zdjęć opracowanych graficznie oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze błyszczącym, matowym lub jedwabistym w formacie 15×21,
– czas trwania sesji do 3h

CENY SESJI STUDYJNYCH:

Pakiet 1 cena: 400 zł
– 15 zdjęć opracowanych graficznie oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub matowym w formacie 15×21,
– czas trwania sesji do 1h

Pakiet 2 cena: 500 zł
– 20 zdjęć opracowanych graficznie oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub matowym w formacie 15×21,
– czas trwania sesji do 1,5h

Pakiet 3 cena: 600 zł
– 30 zdjęć opracowanych graficznie oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub matowym w formacie 15×21,
– czas trwania sesji do 2h


Uwielbiam podróże i fotografowanie na łonie natury, dlatego też sesje plenerowe NAD MORZEM, NA MAZURACH czy W GÓRACH proponuję w bardzo atrakcyjnych cenach.

Decydując się na dwie różne sesje dostajecie 30% rabatu.

Dojazd do 50km w obie strony od Golubia-Dobrzynia wliczony w cenę sesji. Każdy następny kilometr dodatkowo płatny 1zł.

O szczegóły pytaj tutaj


Recent Posts