W fotografii zakochałem się ponad ćwierć wieku temu, kiedy rodzice kupili mi mój pierwszy aparat. Był to stary używany Kodak, którym można było zrobić na kliszy maksymalnie 36 zdjęć. Pamiętam jak dziś jakim uczynili mnie szczęśliwym dzieciakiem! Chciałem wszystko fotografować! Niestety te 36 zdjęć bardzo mnie ograniczało i bardzo ostrożnie musiałem wybierać co chcę uchwycić. Starałem się by każde zdjęcie było wyjątkowe. Wtedy nie wiedziałem jeszcze jak bardzo fotografia mnie pochłonie ale już czułem to coś. Od tego czasu moja pasja bardzo się rozwinęła, podobnie jak moje doświadczenie. Po drodze było jeszcze kilka aparatów cyfrowych oraz setki godzin praktykowania fotografii.

Kiedy wreszcie odkryłem, jaką magię mogę stworzyć, pracując za obiektywem, postanowiłem wziąć się za fotografię na poważnie. Wtedy kupiłem swój pierwszy profesjonalny aparat Nikon i kilka obiektywów. Najwięcej doświadczenia w fotografii zdobyłem mieszkając na Wyspach Brytyjskich. Spędziłem tam ponad 15 lat mojego życia pracując z klientami z różnych stron świata, realizując wiele sesji fotograficznych. Od kilku lat pracuję na pełno klatkowym systemie Sony, którego uwielbiam.

Nie boję się wyzwań i dostosowuję swoje umiejętności do potrzeb moich klientów. Niezależnie od rodzaju fotografii, możesz liczyć na moje zorganizowane podejście i kreatywny talent. Oprócz fotografii kocham podróże, w szczególności wędrówki górskie, biwakowanie i wypady nad morze. Plenery, sesje w górach lub nad morzem są moją specjalnością i bardzo chętnie podejmę się sesji fotograficznych tego typu w całej Polsce.

Masz jakiś szalony pomysł na sesję fotograficzną? Chcesz uchwycić twoje cudowne chwilę w specjalnym dla Ciebie dniu lub specjalnym miejscu? Skontaktuj się! Jestem pewny, że możemy stworzyć razem coś wspaniałego!
Zapraszam serdecznie do współpracy!

jk1_3823